
Узбецький чавунний казан 22 л з Намангана — великий казан для плову преміум якості
3 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: Казан_22л
+380 (93) 349-29-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Справжній наманганський чавунний казан на 22 л з алюмінієвою кришкою. Толстонний, ідеально шліфуваний всередині. Усі етапи виробництва виконуються вручную.
Розмір: d ~ 55 cm, h 21 cm, толівця стінок 5-6 mm
Вага: ~17 кг
Незамінний у приготуванні плову та інших узбекських страв. А також підходить для приготування ароматного борща як із печі.
Умови замовлення: Повне оплата або латання 200 грн на карту Приват. Відсилання Новою поштою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 22 л |
| Діаметр | 550 мм |
| Висота | 21 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Вага | 17 кг |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴




