-35%

Салатник квадратний "ПАХТА" 14*14*4 см. Узбекистан
260 ₴
170 ₴
- В наявності
- Код: Салатник "ПАХТА"_14
+380 (93) 349-29-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Салатник квадратної серії "Пахта Золотий " ручний розпис 12% золотом. Виробництво Ташкет, Узбекистан.
Порцеляр, кобальт, золото.
Розмір: 14*14*4 cm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 40 мм |
| Колір | Синій |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Завод |
| Тип тарілки | Блюдо |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴
- Спосіб упаковки: пухирчаста плівка, картон




