
Узбецький чавунний казан 16 л з Намангана — оригінальний казан для плову преміум якості
2 900 ₴
- В наявності
- Код: Казан_16л
+380 (93) 349-29-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Справжній наманганський чавунний казан на 16 л з алюмінієвою кришкою.
Толстонний, ідеально шліфуваний всередині. Усі етапи виробництва виконуються вручну.
Розмір: d ~46 cm, h 17.5 cm, толівця стінок 8-10 mm
Вага: ~14 кг
Також можна придбати окремо кришку з дерева (дуб), ціна 450 грн
Незамінний у приготуванні плову та інших вузбекських страв. А також підходить для приготування ароматного борща як із печі.
Умови замовлення: Повне оплата або латання 500 грн на карту Приват. Відсилання тільки Новою поштою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 16 л |
| Діаметр | 46 мм |
| Висота | 175 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Висота з кришкою | 175 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 8 мм |
| Товщина дна казана | 8 мм |
| Вага | 14 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Немає |
| Тринога | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴





