
Казан для плову 12 л з Узбекистану — чавун преміум якості
2 300 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: Казан_12л
+380 (93) 349-29-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Справжній наманганський чавунний казан на 12 л з алюмінієвою кришкою. Толстонний, ідеально шліфуваний всередині. Усі етапи виробництва виконуються вручну.
Розмір: d ~42 cm, h 17 cm,олівця стінок 8-10 mm
Вага: ~12 кг
Додатково можна придбати кришку з дерева (дуб), ціна 400 грн
Незамінний у приготуванні плову та інших вузбекських страв. А також підходить для приготування ароматного борща як із печі.
Умови замовлення: Повна оплата або передоплата 500 грн на карту Приват. Відсилання тільки Новою поштою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 12 л |
| Діаметр | 420 мм |
| Висота | 170 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Висота з кришкою | 170 мм |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Товщина стінок казана | 8 мм |
| Товщина дна казана | 8 мм |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Немає |
| Тринога | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴







