Натуральна тканина "АДРАС" з яскравим малюнком. Виготовлена в ручній техніці "кат". Можна використовувати як оздоблення на класичних, європейських і японських шторах; на подушках, валиках, панно та інших елементах декору. Ідеальна для одягу: плаття, блузи, топа та ін.
Малюнок: старовинний вузбекський
Виробник: Узбекістан
Склад: 85% шовк, 15% бавовна
Колір: зелений/бежевий
Ширина тканини: 44 см
Раппорт: 2.15 м
Отрез: 8.60 = 6800 грн
Сезон: весна/літо/осінь
Делікатне прання у теплій воді з додаванням шампуню.
Тканина продається відрізном
Для замовлення: запропоновано 200 грн або повне оплата на карту Приват банку
Відсилання Новою поштою щодня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Узбекистан |
| Тип сировини | Натуральне |
| Вид натуральної тканини | Рослинного походження |
| Тканина | Шовк |
| Склад | 85% шелк, 15% хлопок |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина тканини | 440 мм |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Вид виробу | Тканина |
| Довжина | 440 см |
| Стан | Нове |
| Стать | Жіночий |
| Ширина | 40 см |
| Тип тканини | Шовк " або " бавовна |
| Сезон | Весна/Літо/Осінь |
| Властивості тканини | |
| Повітропроникність | Так |
| Електризованість | Ні |
| Усадка тканини | Практично безусадкова |
| Упаковка сировини | |
| Упаковка | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Текстиль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 800 ₴





