
Блюдо овальне керамічне 23*12 ручний розпис. Риштан
490 ₴
- В наявності 3 од.
- Код: Овал_Р_3
+380 (93) 349-29-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овальне керамічне блюдо/лимонник ручний розпис. Авторський розпис, частинка сходу у Вашому домі!
Розмір: 23 см × 12 см
Відсилання Новою поштою щодня
Розмір: 23 см × 12 см
Відсилання Новою поштою щодня
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 30 мм |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Узбекистан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴



