Новинка
-18%

Ажурна тарілка ляган ручного розпису 39 см × 35 см. Риштан, Узбекистан
1 650 ₴
1 350 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: Ляган_Р_3935_2
+380 (93) 349-29-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Різна тарілка ляган із кераміки від майстрів Ріштанської школи гончарів. Підглазурний розпис наноситься від руки без ескізів і шаблонів. Два етапи випалювання при температурі 920 - 980°C.
Можливі підтіки глазурі та відбитки пальців по краях і з тильного боку виробу, що зумовлені особливістю виготовлення узбецької кераміки ручним способом; не є браком.
Ріштан, Узбекистан
Розмір: 39 см × 35 см
Посуд не рекомендується використовувати в мікрохвильовій печі та посудомийній машині.
Способи оплати: Пром-оплата, повна оплата на карту Приват або накладний платіж за передоплатою 200 грн.
Можливі підтіки глазурі та відбитки пальців по краях і з тильного боку виробу, що зумовлені особливістю виготовлення узбецької кераміки ручним способом; не є браком.
Ріштан, Узбекистан
Розмір: 39 см × 35 см
Посуд не рекомендується використовувати в мікрохвильовій печі та посудомийній машині.
Способи оплати: Пром-оплата, повна оплата на карту Приват або накладний платіж за передоплатою 200 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип тарілки | Обідня |
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Кераміка |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 40 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Зберігання в морозильній камері | Так |
| Країна виробник | Узбекистан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴





