Узбекський ніж пчак ручної роботи Майстер усто Хайрулло, г. Шахріхан, Узбекистан
Клинок: сталь шх-15, довжина 18.5 см, товщина сталі 4 мм. Загальна довжина 30 см
Колодка: стабілізоване дерево
До комплекту входить чохол
Умови замовлення: повна оплата або латання 200 грн на картку Приват банку.
Реквізити вказані в способі оплати "Оплата на карту"
Клинок: сталь шх-15, довжина 18.5 см, товщина сталі 4 мм. Загальна довжина 30 см
Колодка: стабілізоване дерево
До комплекту входить чохол
Умови замовлення: повна оплата або латання 200 грн на картку Приват банку.
Реквізити вказані в способі оплати "Оплата на карту"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Ніж універсальний |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
| Матеріал леза | високовуглецева сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Довжина леза | 18 см |
| Довжина ножа | 30 см |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип підставки | Настільна |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Колір | Синій |
| Вага | 150 г |
| Чохол | Є |
| Ніж для сашимі | 1 шт. |
| Ніж Накірі | Так |
| Загальна довжина ножа | 300 мм |
| Петелька для підвішування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴








