
Ажурный ляган для плова ручной розписи 39 см × 35 см. Риштан, Узбекистан
1 650 ₴
- Готово к отправке
- Код: Ляган_Р_3935_3
+380 (93) 349-29-36
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Різна тарілка ляган із кераміки від майстрів Ріштанської школи гончарів. Підглазурний розпис наноситься від руки без ескізів і шаблонів. Два етапи випалювання при температурі 920 - 980°C.
Можливі підтіки глазурі та відбитки пальців по краях і з тильного боку виробу, що зумовлені особливістю виготовлення узбецької кераміки ручним способом; не є браком.
Ріштан, Узбекистан
Розмір: 39 см × 35 см
Посуд не рекомендується використовувати в мікрохвильовій печі та посудомийній машині.
Способи оплати: Пром-оплата, повна оплата на карту Приват або накладний платіж за передоплатою 200 грн.
Можливі підтіки глазурі та відбитки пальців по краях і з тильного боку виробу, що зумовлені особливістю виготовлення узбецької кераміки ручним способом; не є браком.
Ріштан, Узбекистан
Розмір: 39 см × 35 см
Посуд не рекомендується використовувати в мікрохвильовій печі та посудомийній машині.
Способи оплати: Пром-оплата, повна оплата на карту Приват або накладний платіж за передоплатою 200 грн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип тарелки | Обеденная |
| Форма | Фигурная |
| Материал | Керамика |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 40 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Орнамент |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Да |
| Страна производитель | Узбекистан |
Информация для заказа
- Цена: 1 650 ₴





